Події

Автобус

Дошкільний навчальний заклад № 9 «Дзвіночок», що на вулиці Євгена Коновальця, 135 відсвяткував свій 50-літній ювілей.

За 50 років змінився до невпізнання і сам мікрорайон південної частини міста Івано-Франківська, де на першому поверсі житлового будинку, збудованого на території колишньої пилорами, у 1966 році відкрили малокомплектний дитячий садочок на 4 групи.
Понад 1700 вихованців виростили, виховали і підготували до школи за останні 50 років педагоги дошкільного навчального закладу. Маленькі мешканці мікрорайону тут гралися, пізнавали світ, вчилися добра та справедливості. В кожному із них  педагоги прагнули сформувати справжнього громадянина, патріота своє країни. І сьогодні багато вихованців закладу – це відомі особистості, які досягли у житті справжніх висот, стали патріотами своєї країни.

З 1984 року очолює дошкільний навчальний заклад завідувач Надія Григорів, яка понад 40 років працює в системі дошкільної освіти.

Надія Миколаївна активно займається громадською роботою, яку вміло поєднує з освітньою діяльністю. Вона з 2000 року очолює Івано-Франківський обласний секретаріат Всеукраїнської Ліги Українських Жінок. Активно співпрацює з батьківською громадськістю та депутатським корпусом.

Очолюваний нею колектив - учасник реалізації Міжнародних проектів в галузі освіти для сталого розвитку «Перші проліски» , який у 2008-2011р.р. був пілотною школою даного проекту в Івано-Франківській області. На даний час здійснюється втілення в життя екологічного проекту «Від сталої школи до сталого суспільства».

З ювілеєм педагогічний колектив прийшли привітати міський голова Руслан Марцінків, секретар міської ради Оксана Савчук, депутат міської ради, колишній вихованець закладу Олег Капустяк, директор Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Смаль, працівники обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, завідувачі дошкільних навчальних закладів міста, ветерани, вихованці та батьки вихованців закладу. Гостей було дуже багато, але всіх гостинно розмістила актова зала Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, де відбувалось ювілейне свято.

Педагогічний колектив отримав багато подарунків, грамот і подяк. Були й музичні подарунки, щирі, теплі відгуки про заклад з уст батьків та колишніх вихованців.

Завдяки зусиллям міської влади до ювілейного дня народження значно покращилась матеріально-технічна база  закладу: створено нову будинкову систему опалення, проведено заміну всіх комунікацій  в підвальному приміщенні, брукування території, реконструкцію павільйонів, а також відремонтовано під’їзні шляхи до дитячого садка. Це теж стало приємним подарунком для педагогічного колективу, вихованців та їх батьків.

Напередодні свого 50-літнього ювілею заклад успішно пройшов державну атестацію, але найвищою оцінкою діяльності закладу є його авторитет перед батьківською громадою. Маленький, як рукавичка, дитячий садок, який на виду - мов на долоні, бо ж розташований у житловому будинку, на диво подобається всім батькам і навіть сусідам по будинку. І ось уже третє покоління дітей із багатьох сімей не погоджуються поміняти свій маленький садочок з обмеженим за площею приміщенням на кращі умови  у будь-якому іншому дитячому садку.

Тож нехай ще довго у "Дзвіночку" лунають пісні і дитячий сміх.

Дбаємо про дітей з 1966 року!
З нами Ваша дитина в безпеці!

Завідувач: Григорів Надія Миколаївна
Тел: (0342) 53-34-80