Події

Автобус

Вихователі «Дзвіночка» Галина Димид та Таїсія Мельник провели майстер-класи на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Педагогічні ідеї Софії Русової в сучасному освітньому просторі навчального закладу» (до 160-річчя від дня народження С.Ф. Русової), яку проводив Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Гурткова робота складає невід'ємну частину освітнього процесу та спрямована на задоволення потреб та інтересів дітей до певного виду діяльності. Педагог нашого садка, вихователь-методист Таїсія Мельник є автором методичної розробки на тему: «Гурткова робота, як засіб розвитку художньо-естетичних здібностей дошкільників», яка пройшла апробацію та схвалена науково-методичною радою обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, а також автором програми «Берегиня» та програми «Талановиті пальчики».

На розвиток творчих здібностей дітей спрямована авторська програма, вихователя вищої категорії, керівника гуртка та автора програми «Чарівні пальчики» Галини Димид, де малюки залюбки займаються нетрадиційними видами образотворчого мистецтва.

 

 

   

  

Дбаємо про дітей з 1966 року!
З нами Ваша дитина в безпеці!

Завідувач: Григорів Надія Миколаївна
Тел: (0342) 53-34-80