Події

Автобус

На виставку пожежно-рятувальної служби Управління ДСНС в області завітали діти старшої групи «Метелик» ДНЗ №9. Вони ознайомилися з діяльністю пожежно-рятувальної служби Прикарпаття.

Також діти мали можливість оглянути фотографії найвеличніших досягнень тодішньої інженерної думки – перші пожежні автомобілі, що прийшли на зміну кінно-бочковим ходам. Неабияку цікавість юних прикарпатців викликала унікальна картина народного художника Миколи Варенні, на якій зображена пожежа у Станіславові 1868-го року. Крім цього, нікого з дітей не залишила байдужою діорама «Квартира до і після пожежі», що являє собою невеликий макет реального житла і саме демонструє результат безвідповідального ставлення людини до виконання правил безпеки життєдіяльності.

Дошкільнята почерпнули для себе багато цікавої та корисної  інформації, і не лише тому, що  зазирнули на мить у минуле, але й тому, що зрозуміли наскільки важливо дотримуватись правил безпечної поведінки в повсякденному житті, щоб з тобою не сталося біди.

   

  

Дбаємо про дітей з 1966 року!
З нами Ваша дитина в безпеці!

Завідувач: Григорів Надія Миколаївна
Тел: (0342) 53-34-80