Події

Автобус

Церемонія покладання квітів учасниками освітнього процесу та педагогами ЗДО № 9 «Дзвіночок» до пам’ятника Євгену Коновальцю (вул. Є.Коновальця)

 

Детальніше...

29 січня 2018р. у ДНЗ № 9 «Дзвіночок» відбулася святочна академія
«Бій під Крутами». Вшанування пам’яті героїв.

У вшануванні пам’яті героїв взяли участь працівники ДНЗ.

До неба линули молитви за героїв.

 

Детальніше...

12 жовтня 2017 року в старшій групі «Дзвіночок» ДНЗ №9 відбулося свято «День захисника Батьківщини».

На святі діти вшановували символи України, традиції українського козацтва та прославляли у піснях і віршах батьків вихованців - воїнів АТО, які захищають нашу державу.

Вихователі: Процак С.В. та Тріщук Т.В.

Муз. керівник: Сікалова В.В.

Дошкільний навчальний заклад № 9 «Дзвіночок», що на вулиці Євгена Коновальця, 135 відсвяткував свій 50-літній ювілей.

За 50 років змінився до невпізнання і сам мікрорайон південної частини міста Івано-Франківська, де на першому поверсі житлового будинку, збудованого на території колишньої пилорами, у 1966 році відкрили малокомплектний дитячий садочок на 4 групи.
Понад 1700 вихованців виростили, виховали і підготували до школи за останні 50 років педагоги дошкільного навчального закладу. Маленькі мешканці мікрорайону тут гралися, пізнавали світ, вчилися добра та справедливості. В кожному із них  педагоги прагнули сформувати справжнього громадянина, патріота своє країни. І сьогодні багато вихованців закладу – це відомі особистості, які досягли у житті справжніх висот, стали патріотами своєї країни.

З 1984 року очолює дошкільний навчальний заклад завідувач Надія Григорів, яка понад 40 років працює в системі дошкільної освіти.

Надія Миколаївна активно займається громадською роботою, яку вміло поєднує з освітньою діяльністю. Вона з 2000 року очолює Івано-Франківський обласний секретаріат Всеукраїнської Ліги Українських Жінок. Активно співпрацює з батьківською громадськістю та депутатським корпусом.

Очолюваний нею колектив - учасник реалізації Міжнародних проектів в галузі освіти для сталого розвитку «Перші проліски» , який у 2008-2011р.р. був пілотною школою даного проекту в Івано-Франківській області. На даний час здійснюється втілення в життя екологічного проекту «Від сталої школи до сталого суспільства».

Детальніше...

15 березня 2017р відбувся День цивільного захисту в ДНЗ №9 «Дзвіночок».

Було проведено відпрацювання практичних дій (у тому числі евакуації) в умовах виникнення надзвичайних ситуацій (виникнення пожежі).

 

 

Дбаємо про дітей з 1966 року!
З нами Ваша дитина в безпеці!

Завідувач: Григорів Надія Миколаївна
Тел: (0342) 53-34-80