Навчання

kids read

Сторінка музичного керівника - діти співають і граютьЗ метою ефективного розв'язання питань музично-естетичного розвитку, у дошкільному закладі створене сучасне розвивальне середовище. Музична зала оснащена музичним центром, є добірка компакт-дисків із записами народної, класичної музики; дитячі музичні інструменти, музичні іграшки, атрибути, костюми.

За попередні три навчальні роки музичний розвиток дітей в дошкільному навчальному закладі забезпечував музичний керівник Сікалова Віталія Володимирівна ( освіта вища, спеціаліст І кваліфікаційної категорії, стаж роботи 26 років). Музичний керівник проводить планомірну роботу щодо вдосконалення змісту, форм і методів роботи з розвитку творчих здібностей малюків. Впроваджуються різні види музичних занять, на яких забезпечується формування музичних здібностей, виконавських умінь дітей, стимулюється їх творчість. Педагог виховує у дітей  любов та інтерес до музики, знайомить їх з різними музичними творами, залучає дошкільників до співу, ритміки, гри на дитячих інструментах, вчить передавати образи у музично-ритмічних рухах, пісенних імпровізаціях, в іграх і драматизації використовуючи  систему музичного виховання Карла Орфа, мовленнєві та музично-рухові вправи за системою Карла Орфа.

Системність і цілісність освітнього процесу досягається через добір методів і прийомів у відповідності з етапами засвоєння дітьми музичних завдань різного ступеня складності, вміло застосовується індивідуальний підхід та ейдетика у вивченні текстів і пісень.

Розвитку творчих здібностей дітей сприяє робота гуртка «Казка» (музично-театралізована діяльність), керівник – Сікалова В.В., музичний керівник. Гурткова робота організована з урахуванням інтересів, природних нахилів та здібностей вихованців. Театралізована діяльність допомагає дітям долати боязкість, невпевненість у собі, сором'язливість, розвивати мовленнєві та музично-естетичні здібності. Театралізовані заняття допомагають всебічно розвивати дитину. Свої досягнення діти демонструють на святах, розвагах.

Згідно з річним планом роботи в дошкільному навчальному закладі проводяться свята, розваги, тематичні заняття.
До вирішення завдань з художньо-естетичного розвитку залучаються батьки, які допомагають  у створенні естетичних умов організації життєдіяльності дітей та в організації освітнього процесу. Батьки приймають активну участь у підготовці та проведенні дитячих свят та розваг.

 

 

Дбаємо про дітей з 1966 року!
З нами Ваша дитина в безпеці!

Завідувач: Григорів Надія Миколаївна
Тел: (0342) 53-34-80